Leiderstrui22 teams, 9 koersen en 1 stage in de World Tour!

In 2019 strijden maar liefst 19 vaste teams in 9 zware koersen om de dag- en eindwinst in de Nederlandse Loterij Topcompetitie. Het peloton zal bestaan uit 4 Nederlandse continentale ploegen, de 10 beste Nederlandse clubs aangevuld met 5 Belgische topclubs. Tevens zal er in iedere koers plek zijn voor 3 wildcards waardoor we steevast 22 sterke teams aan de start hebben. De winnaar van de Nederlandse Topcompetitie wordt stagiair in het najaar 2019 bij Team Katusha Alpecin, die wordt opgevolgd door de “Talent Development Traject” in 2020.

Tussenstanden klassementen voor start HLB Van Daal Eurode Omloop

Algemeen klassement Topcompetitie*

  1. Bas van der Kooij              Monkeytown-à BLOC CT                                  311ptn
  2. Coen Vermeltfoort            Alecto Cycling Team                                        290ptn
  3. Dylan Bouwmans             Metec – TKH Continental Cyclingteam               274ptn
  4. David Dekker                   Metec – TKH Continental Cyclingteam               216ptn
  5. Jasper De Plus                 Home Solution-Soenens Cycling Team               190ptn
  6. Nick Brabander                VolkerWessels-Merckx Cycling Team                180ptn
  7. Robin Lowik                     Allinq-Krush-IJsselstreek Cycling Team             177ptn
  8. René Hooghiemster          Alecto Cycling Team                                        174ptn
  9. Davide Bomboi                Home Solution-Soenens Cycling Team               158ptn
  10. Marco Doets                    Alecto Cycling Team                                         148ptn

Jongerenklassement*

  1. Dylan Bouwmans             Metec – TKH Continental Cyclingteam                274ptn
  2. David Dekker                   Metec – TKH Continental Cyclingteam               216ptn
  3. Jasper De Plus                 Home Solution-Soenens Cycling Team               190ptn
  4. Nick Brabander                VolkerWessels-Merckx Cycling Team                 180ptn
  5. Davide Bomboi                Home Solution-Soenens Cycling Team               158ptn

Clubrennerklassement*

  1. Jasper De Plus                 Home Solution-Soenens Cycling Team              190ptn
  2. Nick Brabander                VolkerWessels-Merckx Cycling Team                180ptn
  3. Robin Lowik                     Allinq-Krush-IJsselstreek Cycling Team             177ptn
  4. Davide Bomboi                Home Solution-Soenens Cycling Team              158ptn
  5. Sjors Dekker                    John Deere NWVG Cycling Team                      138ptn

Bergklassement**

  1. Thijs de Lange                 Metec – TKH Continental Cyclingteam               60ptn
  2. Jovany Van Oudenhove    Home Solution-Soenens Cycling Team              40ptn
  3. Jens van den Dool           Metec – TKH Continental Cyclingteam                34ptn
  4. Mitch Groot                      Alecto Cycling Team                                        31ptn
  5. Joshua Teasdale              Davo United Cycling Team                                30ptn

Ploegenklassement***

  1. Metec – TKH Continental Cyclingteam                   374ptn
  2. Alecto Cycling Team                                             259ptn
  3. Home Solution-Soenens Cycling Team                  258ptn
  4. Monkeytown-à BLOC CT                                        251ptn
  5. Vlasman Cycling Team                                          227ptn

* Winnaar krijgt 100ptn, 2de plek 90ptn, 3de plek 80ptn etc etc en 30ste plek nog 1 punt

** Winnaar krijgt 30ptn, 2de plek 20ptn, 3de plek 16ptn etc etc en 10de plek nog 1 punt
Bonuspunten tijdens HLB Van Daal Eurode Omloop van 25, 15 en 5 punten

*** Winnende ploeg krijgt 50ptn, 2de plek 40ptn, 3de plek 36ptn etc etc en 20ste plek nog 6 punten

Zie voor meer informatie:
Website: www.topcompetitie.nu
Facebook: www.facebook.com/topcompetitie
Twitter: www.twitter.com/topcompetitienu